Medarbejdere hos Häfele

Se her hvem du taler med til daglig eller tag kontakt til den medarbejder der bedst kan hjælpe dig med din forespørgsel.

Du er også altid velkommen til at kontakte os på telefon +45 97 51 15 22 eller e-mail info@haefele.dk.

Alle kontakter hos Häfele

Alle kontakter
  • Din kontakt til Direktion
  • Peder Nørgård
  • Administrerende direktør
  • Tlf. +45 97 51 15 22
  • Mobil. +45 20 40 69 31
  • Fax +45 97 51 12 13
  • peder.noergaard@haefele.dk
  • Din kontakt til Salg
  • Leif Christensen
  • Kontorchef
  • Tlf. +45 97 51 15 22
  • Mobil. +45 31 35 50 85
  • Fax +45 97 51 12 13
  • leif.christensen@haefele.dk
  • Din kontakt til Indkøb
  • Thomas Svare
  • Indkøbschef
  • Tlf. +45 96 14 72 74
  • Mobil. +45 21 27 96 78
  • Fax +45 96 14 72 88
  • thomas.svare@haefele.dk
  • Din kontakt til Salg
  • Ejler Skaanning
  • Salgskonsulent Jylland
  • Tlf. +45 29 21 84 25
  • Mobil. +45 29 21 84 25
  • Fax +45 97 51 12 13
  • ejler.skaanning@haefele.dk
  • Din kontakt til Salg
  • Jesper Nielsen
  • Salgskonsulent Jylland og Fyn
  • Tlf. +45 29 64 22 24
  • Mobil. +45 29 64 22 24
  • Fax +45 97 51 12 13
  • jesper.nielsen@haefele.dk
  • Din kontakt til Salg
  • Pia Larsen
  • Salgskonsulent Sjælland og Lolland-Falster
  • Tlf. +45 29 64 11 65
  • Mobil. +45 29 64 11 65
  • Fax +45 97 51 12 13
  • pia.larsen@haefele.dk
  • Din kontakt til Salg
  • Lasse Harder Kjær
  • Handelselev
  • Tlf. +45 97 51 15 22
  • Fax +45 97 51 12 13
  • lasse.kjaer@haefele.dk
  • Din kontakt til Indkøb
  • Marianne Kudsk
  • Indkøbsassistent
  • Tlf. +45 96 14 72 80
  • Fax +45 96 14 72 88
  • marianne.kudsk@haefele.dk
  • Din kontakt til Lager
  • Uffe Pedersen
  • Lagerchef
  • Tlf. +45 96 14 72 92
  • Mobil. +45 21 38 85 10
  • Fax +45 97 51 12 13
  • uffe.pedersen@haefele.dk
  • Din kontakt til Marketing
  • Randi Woxholt
  • Marketingassistent
  • Tlf. +45 96 14 72 75
  • Fax +45 97 51 12 13
  • randi.woxholt@haefele.dk
  • Din kontakt til Kantine
  • Berit Bukhave Knudsen
  • Madmor
  • Tlf. +45 97 51 15 22
  • Fax +45 97 51 12 13
  • Din kontakt til Lager
  • Thomas Andersen
  • Assistent
  • Tlf. +45 97 51 15 22
  • Fax +45 97 51 12 13